top of page

Date With Destiny - Investeering Sinu tulevikku


Mul on suur vajadus jagada oma emotsioone uue Tony Robbinsi koolituse kohta, kust on mul õnn taas osa võtta.

Kui oktoobris osalesin tema esimesel koolitusel Unleash the Power Within, siis suurest vaimustusest otsustasin investeerida enda ellu veelgi rohkem ja suurema POWERIGA. Ja nii olengi kaheaastase programmi Mastery University osaleja.

Kahe koolituse vahele on jäänud mõnes mõttes veidi napp aeg - nimelt 1, 5 kuud, kuid täna, 4.nda päeva alguses tunnen, et see, et alustada pikema programmiga - Mastery University' ga - on olnud MINU PARIMAID OTSUSEID elus!

Ja mitte midagi ei kordu eelmise koolitusega võrreldes, seega midagi ei jookse mööda külgi maha.


Tony Robbinsi koolitusi iseloomustab INTENSIIVSUS ja PRAKTILISUS (15 tundi NONSTOP! ja vaid pooletunnine söögipaus ning kõikide teemade praktiline läbitegemine (sisevaatlused jms)) , efektiivsus, tohutu jõud ja võime tuua igaühest välja TEMA ENDA JÕUD ja ENERGIA,,


Igal juhul transformatsioon, muutumine, selginemine toimub täie jõuga, ja protsess iga osaleja sees on mürinal liikvele läinud.

Osalejaid on 5000 ja 86 riigist, oktoobrikuisel UPWl oli osalejaid 14000 ja 130st riigist.


Kui mind palutaks soovitada, kumba eelistada, siis kumbki koolitus on täiesti erinev ja omalaadne, efektiivsuselt võrdsed, kuid siiski oma kindla nishiga. DWD on põhjalikum süüvimine iseenda ellu.


Praegu lõpetan, kuna paus sai koolitusel läbi...:)

Comentarios


Single Post: Blog_Single_Post_Widget
bottom of page