top of page

KUI TUNNED, ET SOOVID VABANEDA ISEENDA MÕTETE TRALLIST, SAADA SELGUS JA TASAKAAL EDASI LIIKUMISEKS, 

siis soovitan alustada Hommikulehekülgedega, 10-minuti kirjutamisega või mõnes teises erinevas vormis lihtsa ning vabastava loovkirjutamisega, mis ei eelda Sinult kirjutamise ja sõnade seadmise oskust.

Tuleb lihtsalt kinni püüda enda peas ja meeles ringlevad kappavad hobused ehk Sinu enda mõtted. Mille tulemuseks on rahu ja selgus enda peas, uute ideede ja lahenduste tekkimine, tasakaal ja kergus enda igapäeva olemises.

Olen ise praktiseerinud loovkirjutamise eri vorme juba 3 aastat ning võin öelda, et olen sellest täielikus "sõltuvuses", kirjutades peaaegu igapäevaselt "midagi endast ära". NB! Tegemist ei ole päeviku kirjutamisega! 

Julia Cameron on oma mitmes raamatus välja toonud hulgaliselt kasutegureid loova kirjutamise puhul - nagu näiteks  loovuse arendamine, intuitsiooniga tugeva ühenduse saamine, terapeudi mitte vajamise, sest loovkirjutamine on kõigele lisaks tõhus teraapiavorm.

 

See on väga lihtne ja võimas igapäevane praktika nimega Morning Pages / Hommikuleheküljed☀️📝  või 10-minuti kirjutamine.

 

Hommikuleheküljed kirjutatakse esimese asjana hommikul või enne päeva alustamist. Selle tegemiseks pole iialgi vale viisi. Sa paned kija kõik, mis Sulle pähe tuleb, mõtlemata isegi kirjavahemärkidele ja suurtähtedele. Oluline on, et käsi kirjutab ühtlases "voolus". 

 

MIDAGI EI SAA ME ENNE TEADA, KUI SEE POLE ÄRA PROOVITUD. ALUSTA JUBA TÄNA, SIIS ON ÕIGE AEG TEGUTSEDA, ENDA ELU UUESTI PAIKA SÄTTIDA.

Personaalse  loovkirjutamise hind on 45 min 35.- euri

Kohtumiseni AVA MAAILM KOOLITUSPESAS VÕI ONLINE-TEEL. KIRJUTAME ESIMESED LEHEKÜLJED KOOS!

Siivi

bottom of page