KES MA OLEN JA MIDA MA TEEN?

Minu "tegemiste teekond" on olnud mulle huvitav ja piisavalt väljakutseid pakkuv. Olen pühendunud hispaania keele õpetamisele ja koolituste läbiviimisele, samuti pidevale enesearendamisele. Annan koroona ajal hispaania keele eratunde Zoomis, samuti olen aastast 2020 Elva Gümnaasiumis ja Nõo Reraalgümnaasiumis hispaania keele valikaine opetaja. 

 

2019. aastast oman täiskasvanute koolitaja 6. taset. Mul on rakenduslik kõrgharidus turismi-ja hotelliettevõtluse erialal.

Minu varasemalt aega iseloomustab alljärgnev töökäik:

olen korraldanud kolme aasta jooksul Barcelonasse tantsureise (kuni aastani 2017), tegutsedes enda ettevõtte Dance&Travel kaudu.

...töötanud Eestis ingliskeelse giidina ja Tallinna sadamas kruiisiturismi hispaaniakeelse check-in'i korraldajana.

2010.-2013.a töötasin Tartu Kutsehariduskeskuses turismi eriala õpetajana .

Olen 2010. a olnud 2 aastat turismiettevõtete välishindaja ehk assessor;

Olen töötanud Tartu esimeses reisibüroos "Marser" 90ndatel aastatel, mis oli Tallinna sadama filiaal.

 

Pean oluliseks pidevat enesetäiendamist ja koolitamist keeleõppe, ettevõtluse või muudel enesearenguks vajalikel teemadel. Alates 2020.a oktoobrikuust õpin Tony Robbinsi Mastery University' is ja alates 2021. a Tony Robbinsi Leadership Mastery' is. Tegemist on kaheaastase erinevate enesearengu koolitustega, mida on Tony Robbins ülamaailmselt jaganud juba 40 aastat.  Koolitustest saab lähemalt lugeda minu blogis. 

Märts-aprill 2021 osalen 21-päevasel online-kursusel "Super Reading", läbiviijaks Jim Kwick / Mindvalley. Eelpool nimetatud koolitustest saab lugede blogist.

Olen rahvusvaheliste organisatsioonide Couchsurfing ja Hospitality Club liige juba rohkem kui 10 aastat; Workaway liige ning Eesti Loomakaitse Seltsi liige ning vabatahtlik alates 2018.a.

MUUD ISIKLIKUMAT INFOT:

* Sündisin 1970.a. esimesel kevadekuul. Olen kolme lapse ema ja ühe mõnusa Muhumaa mehe naine. Meie pere liikmeteks on veel kaks kassi - Kurri ja Nööp - ning Norra hall põdrakoer Nora.

*  Elukoht on kauni looduse keskel, Elvast kiviviske kaugusel mägede-orgude vahel.

* Reisimine, pidev enesetäiendamine ja keelte õppimine teeb mind väga õnnelikuks.

* Olen varasematel aastatel olnud fanaatiline latiinotantsude harrastaja, kogedes seda tantsurõõmu Hispaanias ja Ladina-Ameerikas ning jagades oma oskusi edasi tantsutrennide näol. 

* Lugemine, kultuurisündmused ja näituste külastamised annavad mulle olulist vaimutoitu.

* Olen tervisesportlane ja tervisliku toitumise ning tasakaalus elustiili fanaatik.

* Karastan hommikuti end sügiseses Elva järves, olen põhapäevane talisupleja, naudin kontakti loodusega; jalutuskäike kas üksi, pere või koeraga.

* Mulle meeldib proovida uusi asju, õppida uusi oskuseid. Katsetasin 2020.a suvel Pühajärvel supijoogat ja nüüdsest saan hakkama pea peal seismisega. Õpin uuesti kitarri.

* Naudin kokkamist, sõprade ja külaliste vastuvõtmist heade toitudega. 

...Ja minu ellu kuuluvad veel vaikusehetked  ja mõtisklused, mis aitavad iseendaga kontaktis olla ning sisemist tasakaalu hoida.