Spa Facilities

KOOLITUSED

Jõua oma eesmärkideni lihtsamalt

Teen koolitusi eraisikutele, sõpruskondadele, organisatsioonidele ja ettevõtetele Eestis ja väljaspool Eestitki.

Mulle meeldib, kui saan enda kogemuste ja teadmiste baasil anda edasi väärtuslikke ideid, mis lihtsustavad teiste inimeste eesmärkideni jõudmist ja aitavad oma eluga paremat rahulolu saavutada. 

Eelistatuim grupi suurus on kuni 15-20 inimest. 

Koolituse tellimisel soovin eelnevalt kohtuda kas silmast silma või vestelda telefoni teel, et paremini mõista koolitusvajadust ja ootusi koolitusele. 

Hispaania keele õpetamisel lepime individuaalõppijatega omavahel kokku tunni toimumise koha ja aja. Sama teen minigruppide keeleõppega. 

Soovin maksimaalselt tulla vastu Teie soovidele. Läbi hea koostöö ja eelkokkulepete on tagatud mõlemapoolne rahulolu.

 357a0668-2a49-46a3-b14c-20f52fcb15c6 (1)

TÕHUSA KEELEÕPPE NIPID

Me alustame suure õhina ja usinusega keelte õppimist, kuid üsna varsti võib ette tulla olukord, mil oleme pettunud kas iseendas, oma õpetajas või hoopis milleski muus. Sellel koolitusel saad  teada, miks sinu keele õppimine ei liigu nii hoogsalt kui ise ootaksid ja mida saad teha selle tõhusamaks muutmiseks. 

Loe täpsemalt koolituse kohta...

Happy Hiking

HISPAANIA KEELE INTENSIIVÕPE

Lähed Hispaaniasse? Või Ladina-Ameerikasse? Aega juba napib või keelekursusega ühineda ei soovi?

Lühikese ajaga saan Sind ette valmistada eesootavaks reisiks ja  lähtuda hispaania keele õppel just selle maa dialektist ning kultuurilisest eripärast. Jagan meelsasti enda 11 aasta jooksul saadud kogemusi ja teadmisi hispaaniakeelsest keskkonnast.

22448380_10214922860164684_1754812350601

TOO MAAILM ENDALE KOJU KÄTTE

Alati ei pea reisikogemuse saamiseks kodust ära minema. Seda võib teha ka omas kodus. Ainukeseks eeltingimuseks on Sinu enda tahe kohtuda inimestega üle kogu maa - kui Sa ka enda kodu ei soovi  majutamiseks välja pakkuda, võid olla kohalik "giid" kohvikus või oma kodupiirkonda tutvustades. Vastutasuks saad endale uusi sõpru üle maailma, teada nende kultuuri kohta, harjutada keelt ja soovi korral uutele tuttavatele ise külla minna. Selle külastussüsteemi raames rahaga ei arveldata ja tegemist ei ole majutussüsteemiga AirBNB.