top of page

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VALI ENDALE SOBIVAIM HISPAANIA KEELE ÕPPIMISE VORM

* Hispaania keele kiirkursus eraisikule või sõpruskonnale sobib neile, kel on ees ootamas reis Hispaaniasse või Lõuna-Ameerikasse. 6-nädalane kursus on suurepärane võimalus end ette valmistada hispaaniakeelses keskkonnas viibimiseks. Õpime küsimusi esitama ja lihtsamaid lauseid koostama, et hakkama saada lihtsamates vestlustes. Peale kursust tunned ennast hispaania keelega kokkupuutes märksa kindlamini. Kursusel saadud teadmised rikastavad kohe kindlasti Sind ees ootavaid reise.

 

 

* Hispaania keele individuaalõpe võimaldab just endale sobival ajal ja tempos õppida. Selle õppevormi puhul saab personaalset lähenemist vastavalt Sinu keeleõppe vajadusele, eesmärgile ja arengule. Eratunnid toimuvad kas online-teel või Ava Maailm koolituspesas Tartus, Tiigi 78 Ärimajas, II k.

 

* Teen hispaania keele kirjalikku ja suulist tõlget kui on vaja abi hispaaniakeelse kirja või dokumendi tõlkimisel või hispaaniakeelses otsesuhtluses hakkamasaamiseks.  

TAGASISIDED KIIRKURSUSELT (Viljandi Merle Keeltekool, jaan 2019):

*Kursus oli väga õpetlik. Materjalid ja õpetamisstiil läbi mõeldud. Materjali esitamine ja õpetamine väga heal tasemel. Õhkkond oli ülimeeldiv. Tore seltskond. Sooviksin jätkata!

*Suurepärane kursus, kindlasti sooviksin edasi arendada ja õppida hispaania keelt.

*Aitäh meie juurde Viljandisse tulemast pilkastel pimedatel õhtutel ja rikastamast meid oma kogemustega hispaania keele ja kultuuriruumi kohta!  Oli suurepärane kursus. Hispaaniakeelsed sõnad keerlevad peas.
 

TAGASISIDED HISPAANIA KEELE KIIRKURSUSTELE

Olen väga rahul, et valisin valikkursuseks hispaania keele kuna sain aru, et see mulle ikka väga meeldib ning nüüd on ka võimalus seda ilmselt edasi õppida. Väga hea oli see, et kuulasime ja vaatasime lisaks õppematerjalidele veel youtubest midagi köitvat ja kuulasime raadiost päevakohaseid uudiseid. Kui vähegi huvi on siis kindlasti soovitaksin teistele, kuna see kursus ei ole just eriliselt pikk ning kui tõesti meeldib siis saab ise keelega edasi tegeleda.

Karlote, Nõo Reaalgümnaasium

bottom of page