KUIDAS OLEN HISPAANIA KEELENI JÕUDNUD 

Olen alates 2008.ndast aastast teinud tänu suurele vaimustusele hispaania keelest arvukalt REISE HISPAANIASSE ja LADINA-AMEERIKASSE. On olnud aastaid, kus veetsin Hispaanias kokku kuni kolm kuud. 2017. aastani korraldasin minigruppidele tantsureise Hispaaniasse (enda ettevõtte Dance&Travel alt).

KEELE ÕPETAMISEGA tegelen intensiivselt alates 2017. aastast. Mul on 2020. a seisuga  12-AASTANE HISPAANIA KEELE õppimise ja IGAPÄEVASE KASUTAMISE KOGEMUS. Õppinud olen nii Eestis, kui 10ne aasta jooksul Hispaanias. Viimane täiendõpe oli veebruarist juunini 2020. a Barcelona keeltekoolis.  Minu lemmikuks on individuaal- ja minigruppide õpe ning gümnasistide õpetamine.

Minu keelt vürtsitavad arvukad KONTAKTID HISPAANLASTE ja LADINA-AMEERIKLASTEGA. Väga oluliseks pean keelt õpetades edasi anda kultuuride ja keeledialektide erinevusi (nt Hispaania eri piirkondade, ja Ladina- Ameerika keeledialektid).

MIKS MINU ABIGA ÕPPIDA?

Soovin aidata õppijatel SAAVUTADA KEELE PRAKTILISUS, mitte niivõrd grammatiliselt stiilipuhas keel. Jah, grammatikat õpime samuti!, kuid ennekõike suhtlemiseks/keeles orienteerumiseks vajalikul määral. 

Julgustan alati oma õppijaid KEELT KASUTAMA. Keele õpetamisel kirjeldan hispaania keele eri dialekte ja samuti seda, milliseid keelevigu ei tohi teha, kui oled kas Hispaanias või siis Ladina-Ameerikas.

Tunni kohandan ÕPPIJA SOOVILE JA VAJADUSELE vastavaks ning jälgin õppijate keelelist arengut. Õpetamine on minu jaoks kahepoolne koostöö vorm. Minu õpetamise muudab tõhusamaks see, et olen läbi teinud täiskasvanute koolitaja kursused ning 2019. aastast olen täiskasvanute 6. taseme koolitaja. 

HISPAANIA KEELE TUNNID ON MITMEKESISED JA VAHELDUSRIKKAD - loeme, arendame vestlust, kuulame ja vaatame erinevaid audio- ja videomaterjale. 

Olen õppesse sisse lükkinud ka vestluseid enda hispaaniakeelsete sõpradega, et saada osa  PÄRIS ELUST. 

 

ÕPPEMATERJALIDENA kasutan Hispaaniast ostetud keeleõppe raamatuid.

Panustan sellele, et keele õppimine muutuks nauditavaks tegevuseks - vaheldusrikkaks, põnevaks ja "PÄRIS ELU"-keskseks. Olen Hispaania (Barcelona, Madridi) hispaania keele õpetajate organisatsiooni liige ning osalen enese täiendamiseks pidevalt sealsetel online-kursustel või kohtumistel. Ainuüksi 2020.a olen osalenud 5l korral Editorial Difusión'i kohtumistel läbi Zoomi keskkonna.

 Ma tõesti naudin hispaania keele õpetamist ja teen seda, muide - OMAS STIILIS!;) Tule ja koge ise!

¡NOS VEMOS PRONTO! NÄEME VARSTI!

Hinnakiri

Individuaaltunni hind (1 inimene) 30.- euri akadeemiline tund (45 min)

*2 inimesele 35.- euri akadeemiline tund 

*3-4 inimesele 50.- euri akadeemiline tund