top of page

K, 31. jaan

|

Veebiseminar "Kuidas õppida keeli"

Veebiseminar "Kuidas õppida keeli" keeleõppe nippidest

Muuda enda keeleõpe palju lõbusamaks tegevuseks! Seminaril saadavad nõuanded aitavad Sul keelt õppida tõhusamalt ja loomulikumal viisil. Edaspidi oskad keskenduda kõige olulisematele aspektidele ja vältida aega raiskavaid harjumusi.

Registreerimine on lõppenud
Kohtume teistel koolitustel!
Veebiseminar "Kuidas õppida keeli" keeleõppe nippidest
Veebiseminar "Kuidas õppida keeli" keeleõppe nippidest

Time & Location

31. jaan 2024, 10:00 – 11:30

Veebiseminar "Kuidas õppida keeli"

Guests

About the event

Õpi keeleõpet tajuma kui toredat tegevust, mitte niivõrd kohustuse ja enese sundimisena. Edaspidi naudid oma saavutatud tulemusi märksa enam! Koolitus sobib kõikidele, kes õpivad mingit keelt või on plaanis alustada keele õppimist. 

Keeleõppe nipid aitavad Sul keeli õppida tõhusamalt ja kiiremini. Need muudavad keeleõppe huvitavamaks ja vähendavad õppimise raskusi.

Siin on mõned põhjused, miks on vaja teada keeleõppe nippe:

• Keeleõppe nipid aitavad õppida keelt Sinu jaoks loomulikumal viisil. Näiteks aitavad need Sul mõista, kuidas keelt tegelikult kasutatakse, mitte ainult seda, kuidas seda grammatiliselt korrektselt kasutada.

• Keeleõppe nipid aitavad Sul õppida keelt tõhusamalt. Näiteks aitavad need Sul keskenduda kõige olulisematele aspektidele ja vältida aega raiskavaid harjumusi.

• Keeleõppe nipid aitavad Sul õppida keelt lõbusamalt. Näiteks aitavad need Sul leida keeleõppeks huvitavaid ja kaasahaaravaid tegevusi.

Veebiseminar toimub kolmap., 31.01.24 Zoomi keskkonna vahendusel kell 10:00-11:30.  

Seminar on järelvaadatav.  Registreeri end seminarile ning saadan Sulle osalemise eest arve.  Enne koolitust saad videolingi e-mailile.

Hind: 35 euri, soodushind 29.- euri kehtib kuni 28.01.2024 kl 23:59. Kohtade arv seminarile on piiratud.

*Ava Maailm keeleõppijatele kehtib soodushind.

KOOLITUSE LÄBIVIIJAST

Tere! Olen Siivi. Mul on mitmekülgsed kogemused saadud kaheksa keele õppimise teel. Keeli on õpitud nii noores eas koolides, hiljem keeltekoolides, ülikoolis, keeltekursustel, eraõpetajate juures ja iseseisvalt. Nii Eestis kui ka väljaspool. Online-teel ja otse.

Õpetan ise hispaania keelt alates 2014. aastast ja teen seda enda keelteõppimise kogemustele tuginedes just erinevaid õpetamise metoodikaid kasutades.

Mind köidab ka aju ja mälu töö, ning keelte õppimine laiemalt, lugedes sellekohaseid raamatuid ning käies erinevatel rahvusvahelistel koolitustel ja seminaridel. 

Olen tugev enesemotiveerija, viin läbi personaalset efektiivse keeleõppe coachimist ning enesearengu coachimise sessioone. 

Kohtumiseni veebiseminaril!

Küsi lisainfot: siivi@avamaailm.com või tel +372 529 8974

Vt ka Instagrami @avamaailm

Siivi

Share this event

bottom of page