TOO MAAILM ENDALE KOJU KÄTTE!

Maailma "koju toomist" võimaldab rahvusvaheline organisatsioon Couchsurfing, kus puudub rahadega arveldamine ja kus saad enda võõrustamise tingimused isa paika panna ning teha kõike täpselt nii palju, kui on soovi ja tahtmist.

Sul on võimalus võõrustada välismaalast enda kodus või olla talle kohalik giid; sa võid minna külla kohalikule elanikule, kogedes sealset ehedat elu ja kombeid. 

Räägin enda rohkem kui 12-aastase kogemuse baasil, kuidas saada väärt reisikogemus Eestist lahkumata või  kuidas muuta oma reis eriliseks, olles osake kohalikust elu-olust. See on tänu organisatsioonidele Couchsurfing, Hospitality Club ja Workaway.

Meie kodus Elva lähedal on 2008. aastast alates peatunud inimesi 27 riigist üle maailma, samuti olen üksi kui  ka koos perega reisinud paljudesse maailmanurkadesse ning teinud seda sageli just Couchsurfing´ ut kasutades. 

Selles 2-tunnises loengus saad teada, kuidas see kõik toimib ja saad ehk julgustust isegi liikmeks hakkama. Võid ka lihtsalt kohale tulla, et kuulda värvikaid lugusid minu enda kogemustest nii võõrustajana kui külastajaks olles.

 

Kindlasti avaneb maailmapilt ja võib-olla rikastad ise ka oma elu.

22448380_10214922860164684_1754812350601