top of page

"Unleash the Power Within"- Tony Robbinsi koolitus

Tervelt neli päeva ja 14 tundi kestev virtuaalne koolitus 22.-24. okt 2020 oli see, mis aitas mul taas näha mind ümbritsevat; tajuda, mis on õige ja mis on edasiviiv, ning mis on regressioon, mitte oodatud progress.


Soovitan seda koolitust kõigile, kes soovivad intensiivse ja äärmiselt praktilise teekonna ette võtta, et iseenda sisemised ressursid, energia seest välja tuua ning endale parim teejuht olla.


Tony Robbins ise ütleb koolituse kohta (tõlge S. Jõgi)" Läbi selle koolituse algab sinu transformatsiooni teekond sealt, kus sa praegu oled ja viib eluni, millest oled alati unistanud.

Sa saad kaasa strateegiad, süsteemid ja vahendid, et luua JÄRJEPIDEV edu enda elus. Tähendab see siis tugevamaid ja palju kirglikemaid suhteid, edasiminekut karjääris, finantsilist vabadust või hoopiski pidurdamatut energiat ja head tervist...igal juhul see teekond selle koolituse näol näitab sulle, kuidas luua elu, mida oled sa väärt saama.


"The Unleash the Power Within"-kogemus (UPW) lubab sul siseneda ja mõista inimpsühholoogia tõe saladusi. Sa õpid tundma täpseid strateegiaid ja vahendeid, et saavutada läbilööv edu ja vabastada oma sisemine energia, potentsiaal ning jõud. Need on vahendid, mida ma ise (T.R) olen loonud ja mis on saanud kinnitust 40 aasta jooksul, pakkudes seda kõike inimestele üle terve maailma.


UPW kogemus on suurim võimalus planeedil mõista sinu sisemisi hirme ja purustada need kõik jäädavalt. Siin (UPW -l osaledes) avastad sa takistused - nii sisemised kui ka välimised, mis on hoidnud sind tagasi rõõmust, vitaalsusest, kirest ja ootuste täitumisest, mida oled alati otsinud ja mida võib-olla ainult lootsid ehk kunagi saada oma ellu."Comments


Single Post: Blog_Single_Post_Widget