top of page

September - UUS ALGUS õppimises


KOHE-KOHE ON SEPTEMBER LÕPULE JÕUDMAS, kuid usun, et endiselt teeme veel plaane enda isiklikus arengus - kas, kui palju, ja mida õppima hakata? Või jätkata hoopis sellega, mis pooleli?


Ise olen loomult ja hingelt alati õpihimuline olnud ja tundub, et selliseks olengi loodud, sest isegi vanusega koos õppimise soov ei kahane.


SEOSES SEPTEMBRIKUUGA märkan nii endas kui ka enese ümber uusi alguseid ja alustamisi. Iseendas on see seotud uute unistustega, või hoopiski siis teadliku planeerimisega - kuidas sel õpihooajal edasi liikuda? Väljaspool ennast näen aga liikumist selle näol, et keeltekoolid või kursused, kuhu nina on kunagi sisse pistetud, annavad hoogsalt endast märku, et taas nende uksest sisse astuksid.

Teine välise liikumise märkamine tuleb sellest, kui minuga võetakse ühendust hispaania keele õppimise soovil. Olen alati tänulik, et minu teadmisi on kellelegi vaja ja et see aitab kedagi õnnelikumaks ja rahulolevamaks teha.


Kuna minu suur kirg on keelteõpe, siis kõikidele keelteõppijatele soovin tagantjärele "HEAD EUROOPA KEELTEPÄEVA!", mis oli 26.septembril.

Ja annan edasi Barcelona keeltekooli Dime keeleõpetaja Esteri lihtsa, kuid olulise soovituse, kuidas keelt õppida:

  1. Räägi! Ära kunagi karda rääkida.

  2. Eksimine ja vigade tegemine käib keeleõppe juurde. Naera oma vigade üle ja liigu edasi!


Omalt poolt soovin Sulle Häid uusi algusi ja märka alati igat uut edusammu enda õppimises, ja premeeri end selle eest - kasvõi kauni jalutuskäiguga looduses!


SiiviComments


Single Post: Blog_Single_Post_Widget
bottom of page