top of page

Tony Robbins/ #icebathchallenge ja Life Master' i 1. päev

ENJOY MORE THE LIFE! Naudi rohkem elu!

GET THE NEW IDENTITY! Saa endale uus identiteet!

STOP POISONING! Lõpeta mürgitamine!

LOVE YOUR BODY! Armasta oma keha!

SET NEW STANDARDS OF YOUR LIFE! Pane paika uued elustandardid!

LIFE WILL NEVER BE THE SAME! Elu ei ole iialgi samasugune!

CLEANSING ADDS YEARS TO YOUR LIFE AND LIFE TO YOUR YEARS! Puhastamine Iisab sulle eluaastaid ja ELU sinu aastatesse!


Sellised on vaid üksikud laused, mis motiveerivad edasi liikuma enese parama elukvaliteedi suunal.

Olles Tony Robbinsi Mastery University õpilane 2020 a sügisest, on mul selle programmi raames õnn osaleda taas uuel koolitusel. Nimelt Life Mastery Virtual, 28.-31.jaan 2021. Õigupoolest oleks see koolitus füüsiliselt pidanud toimuma Fiji saarel, kus asub Tony Robbinsi Spa keskus, kuid koroona tõttu on koolitus virtuaalne.

Nüüd on see mulle juba viimase nelja kuu jooksul tervelt kolmas koolitus ja kuigi oktoobrikuine Unleash the Power Within ja detsembrikuine Date With Destiny olid äärmiselt! võimsad, siis praegu mõtlesin, et mida saab küll see järgnev koolitus pakkuda?! Liiatigi, kui olen teekonnal, kus alles rakendan eelmistelt koolitustelt saadut oma ellu ning otse loomulikult on see pikk protsess, kui liikuda muutuste suunal.


Aga võta näpust - mind on üllatatud! Seekordne koolitus on puhtalt vaimu ja keha harmoonia saavutamiseks ja selle läbi elukvaliteedi tõstmiseks.


Koolitusel pakuti boonuspäeva esimeseks nn null-päevaks ning tegemist oli #icebathchallenge teemaga (jäävanni väljakutse). Jah, mõtte ja teadvuse muutumise jõud on suur! Pidime olema vannis 2 minutit järjest. Kuid mitte lihtsalt külmas vees, vaid ohtra jääga vannis (Ameerikas ja mujal maailmas müüakse tohutu suuri jääkotte). Mina lähenesin asjale meie kliima kohaselt ehk siis haarasin õuest pesukausiga lund ning panin selle külma vette.'


Vahemärkusena nii palju, et tegelen sel sügistalvisel hooajal ise ka jääsuplusega nii Elva Vaikses järves kui ka Tartus Anne kanali jääaugus käies, kuid ma kastan end jääauku sisse ning ei ole seal kauemat aega. Seega - kõlab ehk uskumatult, kuid jääkülmas vannis olla 2 minutit järjest polnud sugugi lihtne.


Eelnevalt tehti meile hingamise õpetusi (mis kuluski jääaugu suplemiseks marjaks) ja räägiti palju sellest, kuivõrd me sõltume siiski kõiges oma mõttejõust. Me suudame märksa enamat, kui oleme otsuse teinud ja kui sisendame endale positiivseid sõnumeid. I AM OUTSTANDING! - see oli meie tugevuse ja sihi saavutamise lause!


KOOLITUSE AMETLIK 1. PÄEV

Kogu koolitusprogramm seisneb selles, et puhastada end mürkidest (sh emotsionaalsetest), toita end kõige väärtuslikuga ning lõpuks "kümmelda" enese uudse ja värske vaimu ning keha koostöös. Ehk siis vaimne ja füüsiline restart.

Olen mõni aasta tagasi käinud 4-päevases paastulaagris. Nende erinevus on see, et kuigi mõlemad on organismi puhastamised, siis Tony Robbinsi LIfe Mastery's puhastame me end toortoiduainetega ehk siis köögi-ja puuviljade söömise kaudu. Eelnevalt saadetud ostunimekirja abil valmistame koos (eriti maitsvaid!) nn toortoite. Olen küll smuutisid jm köögiviljatoite ennegi teinud, kuid juba esimese päevaga on tekkinud mulle palju uusi lemmikretsepte, mida on valmistada väga lihtne (blenderiga).

Ja muidugi OHTRA vee joomine krib puhastuse juurde.


Saime teada maksa, neerude, lümfisüsteemi olulisusest ja räägiti, kuivõrd vastutavad oleme oma toidulauaga oma tervise ja heaolu eest.

Tantsisime, tegime liikumisharjutusi, anti akupunktuuri õpetusi, mediteerisime...

Päev (13 tundi) läks kiiresti ning juba olen ootel, mida tänane päev meile pakub.


Loe lisa artiklist, millist kasu külm vesi meile toob!Comments


Single Post: Blog_Single_Post_Widget
bottom of page