top of page

Alusta "Minu aasta 2021" kokkuvõtet juba täna

Jah, just täna! Sest on veebruarikuu algus ja sul on veel hästi meeles, kuidas jaanuarikuu kulges.


Tee iga kuu möödudes kokkuvõte eelmisest kuust. Pane kirja kõik, mida see kuu sulle pakkus, mis rütmis ja meeleolus olid, mida toredat korda saatsid ja milliseid üllatusi see kuu sulle pakkus. Kirjuta kõigest, mida soovid jagada (iseendaga) või mida soovid kunagi meenutada (kellegi teisega, oma perega).


Ka nn "halb" või ootamatu, mida sa ehk poleks soovinud oma eelmise kuu päevadesse - ka see pane kirja. Siis on hiljem hea meenutada sedagi, et kõik on elus mööduv ja langusele järgneb alati tõus. Kirjeldada võid enda erinevaid meeleolusid või emotsioone (see on, muide, tõhus kirjutamisteraapia), ning tea alati, et emotsioonid EI OLE tegelikult SINA! Sinu ilu ja võlu oled sina ise. Ning kõik ilus on sinus endas olemas.


Veel võid kirja panna oma pereelu, sõprade ja lähedastega suhted ja nende olulisemad juhtumised. Või samuti ilm - sel aastal on meile kingitusena tulnud imeline talv.

Kellele läheb korda see, mis poliitikas või majanduses toimub, ka see kirjuta üles.


Ühesõnaga - kõik, mis on SULLE SINU ELUS OLULINE, pane kirja enda aastapäevikusse. Kui oled telefoniga pilte teinud, vaata meeldetuletuseks veel ka oma möödunud kuu pildiarhiiv üle ja nii saad midagi veel lisada.


Mina sain selle idee Tony Robbinsi 2021. aasta loomise seminarilt (New Year New You challenge). Mulle meeldis see idee, kuna alati olen püüdnud aasta lõpus, lausa viimasel päeval möödunud aastasse tagasi vaadata ning olulisema enda ja pere elus kirja panna. See on pisut keeruline, sest aega kipub nappima ja teisalt ei tule kõik korraga ka meelde.

Niisiis - mina olen hetkel väga rahul selle uue idee rakendamisega ja tõesti tundub, et see toimib! Jaanuar on päevikus olemas, Hea mälestus iseendale ja oma lastele.


Kerget sulge!Commentaires


Single Post: Blog_Single_Post_Widget
bottom of page