top of page

E, 12. veebr

|

Tartu

Hispaania keele suhtlemise kiirkursus algajatele TARTUS

Kohtume kord nädalas esmaspäeva hommikuti TARTUS Tiigi tn 78, et koos alustada hispaania keele vallutamist! Kursus põhineb praktilise baaskeele saamisele. Vähemalt kolmel korral on meil tunnis veebi kaudu ka külaline Lõuna-Ameerikast või Hispaaniast. Loe lisa kursuse kohta alloleval lingil!

Registreerimine on lõppenud
Vaata teisi koolitusi
Hispaania keele suhtlemise kiirkursus algajatele TARTUS
Hispaania keele suhtlemise kiirkursus algajatele TARTUS

Time & Location

12. veebr 2024, 09:00 – 08. apr 2024, 11:00

Tartu, Tiigi 78, 50410 Tartu, Estonia

About the event

HISPAANIA KEELE KURSUS ALGAJATELE

Unistad reisist Ladina-Ameerikasse või lähed varsti Hispaaniasse? Või tahaksid lihtsalt hispaania keelt veidi osata rääkida?

Siis on see kursus just Sulle!

See minigrupi kursus toimub Tartus Ava Maailm koolituspesas ning seda viib läbi kogenud hispaania keele õpetaja Siivi Jõgi.

Kursuse raames omandad Sa järgmised oskused:

  • Hispaania keele häälduse põhitõed
  • Numbrid, jaatused ja eitused
  • Palve esitamine ja tänamine
  • Meeleolu kirjeldamine
  • Perekond ja hobid
  • Küsimuste ja lihtlausete moodustamine

Lisaks saad võimaluse kohtuda "päris" hispaania keelt kõnelevate inimestega ja praktiseerida õpitut. Selleks kohtume vähemalt 2-3 korral videosilla kaudu koolitaja isiklike tuttavatega, kes on pärit erinevatest hispaaniakeelsetest riikidest.

Kursus on mõeldud algajatele ning ei eelda eelteadmisi.

Toimumise aeg on 1x nädalas esmaspäeviti kell 9:00-11:00 ja kestab 8 nädalat (2 kuud), perioodil 12.02-08.04.2024 (4.märtsil ei toimu).

Hind on 239 eurot*. Hind sisaldab õppematerjale.

*Tudengitele ja sama pere liikmetele soodustus %.

Lisainfot leiad Ava Maailm kodulehelt või võttes ühendust õpetaja Siivi Jõgiga.

Registreeru kursusele juba täna ja alusta 2024. aastat hispaania keele õppimisega,

sest see annab Sulle  suurepärase võimaluse omandada hispaania keele baasteadmised koos praktiliste rääkimisoskustega.

Samalaadne kiirõpe on saanud juba varasemalt suurepärast tagasisidet ning on tekitanud paljude inimeste edasist huvi hispaania keele rääkimise vastu. See kursus on heaks keeleabiks ka reisile minejatele, kuna

kursusel pöörame erilist tähelepanu praktilisele keelekasutusele. Registreeri kohe ja saadki omandada uue keeleoskuse!

Kursusel osalejate arv: 4-8 inimest

KURSUSE TOIMUMISE AADRESS:

Tartu Ava Maailm koolituspesas, Tiigi 78 II k.

ÕPPEMAHT on 21 akad tundi, kogumaht koos iseseisva õppega 37 akad tundi (akad tund 45 min)

Mida selle hinna eest VEEL saab?

Lisaväärtusena saad häid nõuandeid keele efektiivsemaks õppimiseks, mis põhinevad koolitaja Siivi isiklikel kogemustel kaheksa keele õppimisel.

Veel saad nautida keele õppimise ajal väga head kohvi ja teed, mis annavad peale pikka tööpäeva meeldiva turgutuse. Lisaks on Ava Maailm koolituspesas  mugavad õppetoolid ja hea puhkekeskkond diivaniga, kui vajad lõõgastunumat olemist.

Miks selline kursus võiks Sulle kasulik olla?

Hispaania keel on üks enim räägitavaid keeli maailmas (räägitakse 22-s riigis). Seetõttu on hispaania keele juba minimaalne oskus väga kasulik reisimiseks, uute võimaluste avamiseks.

KOOLITAJAST:

Tere tulemast ja tore, et oled oma lugemisega siisa lõppu jõudnud. Tundub, et hispaania keele õpe on Sinu keelealase vallutuse nimekirjas! Mida ma Sulle pakun? Lõhemalt öeldes väga suure praktilise väärtusega KIIRÕPET. Olen sellise õppevormi välja töötanud juba 10 a tagasi ning tean selle toimivust. Minu keeletundides on peamine rõhk sellel, et saaksid igapäevases kõige lihtsamas kõnes hakkama; et oskad lihtsamaid küsimusi esitada, nendele vastata ja enda kohta mõne tutvustava lause öelda. Saad teada ka palju hispaania keelt rääkivate rahvaste kultuuri ja eripära kohta, kuna mul on alates 2006. aastast, mil ise selle keele õppimist alustasin, tekkinud väga palju mõnusaid sõpru üle maailma.

Olen akrediteeritud täiskasvanute koolitaja, ja lisaks annan valikainena hispaania keelt Nõo Reaalgümnaasiumis. Hispaania kultuuri ja keele sees on mul 17-aastane rikkalik ja värvikas kogemustepagas.

Jagan kõike! Ja mul on palju, mida jagada!

Kohtumiseni!

Lisainfo saamiseks külasta Ava Maailm kodulehte aadressil www.avamaailm.ee või võta  ühendust: siivi@avamaailm.com, tel 529 8974

Share this event

bottom of page