top of page

Tony Robbinsi koolitused

Finding Inspiration in Every Turn

Alates 2020.a oktoobrikuust õpin Tony Robbinsi Mastery University' is ja alates 2021. a Tony Robbinsi Leadership Mastery' is. Tegemist on kaheaastase erinevate enesearengu koolitustega, mida on Tony Robbins ise koos oma suurepärase meeskonnaga ülemaailmselt jaganud juba 40 aastat.  Olles Leadrship Mastery liige ja õpilane, on minu uueks missiooniks ja - Leadship Mastery oluliseks tingimuseks -  jagada kõike seda teistega. Maailm vajab liidreid! - Nii ütleb Tony Robbins sageli. Ka Sina võid olla liider. Liider ja juht, innustaja ja motivaator esmalt iseendale, siis kellelegi teisele, mõnele grupile või juba suuremale kogukonnale.

Minu Tony Robbinsi Leadership Mastery praktika on juba alanud, alustades sõpruskonnale jagamisega. 

T. Robbinsi koolitustest saab lähemalt lugeda minu blogis. Vaata You Tube kaudu tema videoid ja kui Sullegi tundub, et tema elu filosoofiast saaksid sinagi värskust ja elujõudu, siis on mul sulle kolm erinevat soovitust: mine T. Robbinsi koolitusele (koroona ajal toimuvad enamasti Zoomis ning on vägagi tõhusaja- ja finantsilise piiratuse korral kuula läbi tema erinevad videod, ja kolmanda soovitusena VÕTA MINUGA ÜHENDUST ning leiame sobiva teema ning aja (positiivne pool on see, et minuga saab teha eestikeelset koolitust;).

LIFE IS SHORT. (T.R) Alusta juba täna oma elk muutmisega! LIFE IS ENERGY. (T.R) Kõik on sinu kätes. SInu energia on sinu enda poolt loodud. Energiast sõltub kõik.

Our Story

Every website has a story, and your visitors want to hear yours. This space is a great opportunity to give a full background on who you are, what your team does, and what your site has to offer. Double click on the text box to start editing your content and make sure to add all the relevant details you want site visitors to know.

If you’re a business, talk about how you started and share your professional journey. Explain your core values, your commitment to customers, and how you stand out from the crowd. Add a photo, gallery, or video for even more engagement.

Meet The Team

bottom of page